| Altutilizator07 a întrebat:

Salutare TPU,
Mi-am cumparat un Samsung galaxy S4 Black edition (cel cu carcasa de spate din "piele"), si tot caut o husa flip care sa aiba carcasa la fel ca cea originala de la black edition (adica tot din "piele"). Stie careva unde as putea gasi o husa de genu?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Darius_Raul_1992 a răspuns:

Du te la un Orange shop o sa iti zica ei de husa... totusi o sa te coste cred 55 lei sau la ei 80 si ceva depinde de ei eu am patit la S2 u meu am mers ieri si mi a cerut 80 de lei pe un flip cover albastru.