| Costa_Constantin_1988 a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul recent si aveam cartela pe abonament, cum trebuie sa procedez in cazul asta? Trebuie sa merg la Orange? Daca da, ce sa fac acolo? Plus ca aveam steamguardul de la steam pe telefon si acum nu ma mai pot conecta la cont. Ofer funda!

1 răspuns:
| KaanNoah a răspuns:

Poate rezolvi cu steamul, cu ajutorul emailului. Te duci la un sediu Orange si le spui ce s-a intamplat deoarece ei stiu ce ar trebui să facă si cum sa procedeze