| Kreisegger a întrebat:

Mi-am spart telefonul Allview v1 viper i,adica mi-a crapat ecranu dar nu se vede si nu mai merge touch-ul ce sa fac am fost la un sediu,, reparati IT,, dar mi-au spus ca costa 300 de lei si nu as da atata pe el
Ce as putea sa fac sau cum sa il repar(se mai poate repara)?

Dau funda la cine ma ajuta

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum sa il repari gratis, sau mai ieftin, daca ăia ti au zis că costă 300 reparatia, inseamnă că asa este, ei sunt de meserie si au piese originale, ca nu i ti convine tie pretul, asta e treaba ta, vinde l cu 20 de lei pe olx, ca nu i ti dă nimeni mai mult pe el.

| roxanadrl a răspuns:

Buna, eu am gasit ansamblu ieftin pentru telefon pe inowgsm.ro, iti las link poate te ajuta https://www. inowgsm.ro/ansamblu-Allview/55-ansamblu-display-ecran-touchscreen-geam-Allview-v1-viper-i-0910.html