| LittleWolfLover a întrebat:

Salutare TPU
Nu cu mult timp in urma mi-am luat un nou telefon, si un usb tot pentru el.
As dori sa descarc niste chestii din telefon in calculator, dar nu stiu cum rolling on the floor)
ati putea sa-mi explicati?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

La telefonul cumparat ai un cd de instalare, instalezi ce ai pe el in calculator, bagi cablul usb si de acolo ar trebui sa te descurci

Daca nu ai rezolvat baga sleeky_sleeks in lista si te ajut eu. Spune-mi cine esti si cu ce problema ma cauti

| lavinia1994 a răspuns:

Ai card de memorie?

| alexddxdxxd a răspuns:

1. Trebuie sa ai card de memorie 2. Trebuie sa iti instalezi un pc suite pentru el. 3. Dupa trebuie sa iti bagi si program pentru usb-ul telefonului