| Anonymul2323 a întrebat:

Salutare TPU, recent am primit un telefon de la sora mea si l-am resetat.
Acum pe acel telefon (Samsung Galaxy J3) nu am absolut nimic instalat, va dati seama daca am dat resetare, dar nu pot instala nicio aplicatie, nici macar messanger, nimic,
desi pe telefon nu am poze, videoclipuri nimic boss si cand incerc sa instalez ceva ma anunta ca nu am memorie desi nu e nimic pe acel telefon, a fost resetat din fabrica/factory/
Ce sa fac? Sa-l trantesc de pamant? laughing dau funda la cel mai bun sfat.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Salut, incearca sa il conectezi la un pc si sa il golesti, poate are el o problema.

| JicaContra a răspuns:

Cauta hard reset Android, si formateaza toate partiile, adica si cache, nu numai main si data

| Jilava a răspuns:

Schimbal