| gabipopescu93 a întrebat:

Revin cu o întrebare. Am un Samsung galaxy a70, iar de ceva vreme la anumite intervale de timp, scoate un beep scurt. Nu știu ce să îi fac. Nu am aplicații deschise. De la ce poate să fie? Acord fundă.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ai spus, la ce intervale suna.
Poate semnalizeaza prezenta sau ca e descarcata bateria etc.
Uite-te la setari, ce indicatii sonore sunt activate.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel bip se-aude pentru că a depistat un Huawei în apropiere și a simțit că e mai praf decât Huawei și te atenționează ca trebuie să cumperi Huawei.

Asa ca treci pe Huawei.