| PaulKendaMa a întrebat:

...Trebuie sa imi iau telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy s3 si iphone 4 (16gigabytes)
Va multumesc frumos!
Eu as opta spre s3...deoarece vreau sa imi descarc multe jocuri si vreau sa si filmez...
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Am avut un iphone 4, si acum am galaxy s2.m-am plictisit grav intr-o luna de iphone 4.si nu prea are jocuri.s2 este mult mai bun, si au trecut 3-4 luni si nu m-am plictisit de ellaughingmirare.
clar galaxy s3 e mult mai bun, e mai bun si ca iphone 5winking
funda?

4 răspunsuri:
| AndreeaElena13 a răspuns:

Heii!
Eu as alege Samsung Galaxy S3, pentru ca si eu am Galaxy S Advance si merge foarte bine, are memorie mare, e destul de rezistent, adica l-am scapat de vreo cateva ori pe jos, dar nu a patit nimic.
Bineinteles alegerea iti apartine tie!
Sper ca te-am ajutat. o seara buna!

| PaulKendaMa explică:

Ma scuzati...
Reformulez:
Ce sa aleg dintre Samsung galaxy s3 si LG optimus G

| PaulKendaMa explică:

REFORMULEZ:
Dintre Samsung galaxy s3 si LG optimus G, ce ati alege... vreau sa se miste bine sa filmeze bine.
Dau funda!

| xxx8 a răspuns:

Pai Samsung s 3 are procesor quad core este ideal pentru ce vrei tu sa faci adica sa iti instalezi aplicatii si jocuri care sa mearga perfect iphonul in schimb are un design frumos in rest cam nimic special deci ai decis bine Samsung s 3 este alegerea corectawinking