| Dragooos a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa cumpar un iphone 4 si propietaru a spus iphone-ul a fost decodat cu Gevey. sau ceva de genul intrebarea mea cand decodezi asa merge orice cartela? Mie imi trebuie cosmote acea persoana spunea ca foloseste Vodafone sie cinevathinking. Dau funda sad

Răspuns Câştigător
| aeroclub a răspuns:

Daca e decodat cu gevey merge orice fel de cartela...dar daca vrei sa-ti faci setarile pentru internet si mms nu o sa mearga!

| Dragooos explică (pentru aeroclub):

Adica nu poti foloti mega biti de la cartela?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să funcţioneze şi pe Cosmote!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.accesoriigsm.ro/gsm/gevey-x-sim-ultra-decodare-iphone-4-6628

http://www.nrgia.ro/gevey-sim-iphone-decodare-ieftina/

Sărbători fericite!

| horia2012 a răspuns:

Du-te la un service GSM serios (mai sunt si care habar nu au) si intreaba acolo. Sau suna la ei. Am impresia, daca nu gresesc ca ca cele cu Gevey nu le poti trece pe abonament (daca te intereseaza abonamentul).
Un prieten a luat teapa cu un iphone cu gevey.

| Popintinio a răspuns:

Nu conteaza reteaua merge orice retea daca are grevey chiar si din alte tari dar sa nu dai update la soft pentru ca nu o sa iti mai mearga