| razvancioca a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa-mi achizitionez un nou telefon, si nu stiu ce sa aleg, HTC ONE X sau SAMSUNG GALAXY S III, ce parere aveti despre ele? Care credeti ca este mai bun?

Răspuns Câştigător
| Gabitzuu1233UL a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung Galaxy S III este cu mult mai bun, in primul rand ee facut de Samsung si arata mult mai fain decat HTC si interfata sistemului de operare ii mai faina
ca se hotarasti intra pe siteul asta:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=4320

8 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

HTC one x este de 10 ori mai bun ca s3! Eu am HTC Si este super bun Si se misca foarte bine! Iti recomand sa iei cu incredere! Si in plus HTC au facut smartphone-ul anului! Ia fara nici o grija! Oricum Si camera vede mult mai bine ca la s3. Uita-te Si pe YouTube!

| razvancioca explică (pentru AlexElektro1987):

Si eu am mai avut HTC si sunt foarte multumit de el, dar inca nu stiu ce hotarare sa iau, unii lauda HTC alti S 3 pana cand voi achizitiona unul din ele am timp sa ma mai gandesc.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru razvancioca):

Ia-ti HTC, e mult mai bun ca S3 nu te lua dupa altii!

Răspuns utilizator avertizat
| alex2496i a răspuns:

S 3-u, este pe locul 2 ca smartphonu anului, pe cand HTC-u ala nu cred ca e in top 10... , ce argument mai vrei?

Răspuns utilizator avertizat
| Androvip a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy S III; e un telefon mult mai bun
JOCURI ANDROID GRATUITE PE www.androvip.tk

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Androvip):

Asta s-o crezi tu ca e mai bun!