| alex251 a întrebat:

Salutare tuturor, am nevoie urgent de un raspuns, deci daca sunt pe Orange si am minute internationale pe fix si mobil pot suna pe fix sau mobil in ala tara daca sunt in alta tara? de exemplu daca sunt in Germania si am minute internationale pe fix si mobil pe cartela Orange de Romania pot suna in Anglia de ex? adica sa sun din Germania in Anglia cu minutele internationale de pe cartela de Romania? urgent

Răspuns Câştigător
| Macovei_Mihai_1982 a răspuns:

Nu poti ai inteles nu poti

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Minutele internationale pot fi folosite numai atunci cand te afli in tara.
Cand te afli in afara tarii folosesti serviciul roaming; asta inseamna ca esti tarifat pentru apel efectuat in roaming indiferent de numarul pe care il apelezi.
Speram sa te ajute si raspunsul nostru de aici https://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu