| SasaSasa2000 a întrebat:

Salutare tuturor, am niste intrebari cu privire la telefonul meu Samsung galaxy j4 +, nu stiu cum sa blochez pe cineva care imi foloseste hotspotul.
Am incercat sa apas pe numele cuiva, dar nimic, imi arata niste informatii... aveti idee cum fac?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Doar cine are parola ta poate sa-ti acceseze hotspotul. Schimba parola si nu va mai fi accesat de altii.

| SasaSasa2000 explică (pentru Lioana):

Mersi ca ai raspuns la itrebarea pe care am pus-o...

| SasaSasa2000 explică (pentru Lioana):

Chiar nu stiam...

| anonima455 a răspuns:

Schimba parola si spune-le-o doar celor care doresti sa iti foloseasca hotspot-ul, n-ai alta metoda.