| AresLusitani a întrebat:

Salutare tuturor! Am o problema: de cateva zile am instalat cyanogen mod 9 (am un LG OPTIMUS 2X ) si de o vreme nu mai merge camera... pot doar sa fac poze dar nu pot sa filmez... am descarcat tot felul de aplicatii (camere video) de pe google apps dar degeaba.Multumesc pentru atentie si funda rasp cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Pai se mai intampla la aceste rom-uri care nu sunt original instalate pe telefon.La Huawei-ul meu tot cu un rom de la cyanogen nu imi mergea camera dar cu altul imi merge.Deci poate incerci sa chimbi rom-ul cu unul mai potrivit pentru telefonul tau.

| AresLusitani explică (pentru AnDrEi66ANDY):

Da am schimbat roomu cu un cyanogen aparut de curand dar asta am facut-0 inainte sami sugerezi tu laughing nu-ti face griji tot o sa-ti dau fundawinking mersi pentru ajutor

1 răspuns: