| Roberto2345 a întrebat:

Salutare tuturor. Am un P Smart Z 2019 și as dori sa știu dacă pot face (și cum), ca atunci când dau pe înregistrare ecran, îmi apar mișcările pe ecran. Țin sa precizez ca e aplicația telefonului și nu descărcată. As dori sa știu dacă le pot anula sa nu se mai vadă și sa fie doar ecranul complet fără sa se vadă cum și când umblu pe el. Nu am găsit pana acum nimic și am zis sa va întreb și pe voi ca poate știți. Se poate? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Poate merge aplicatia Mobizen.

| Roberto2345 explică (pentru Algo098):

Am încercat și se misca cu lag. Am nevoie pentru a înregistra niște jocuri. Am văzut ca mulți înregistrează și și nu se vede nici pictograma și ma întrebam dacă știți ce program se folosește. Asta de îl are Huawei incorporat, nu îmi pare nici o pictograma, doar îmi arata mișcările pe ecran de fiecare data gând îl ating.