| Gosoiu_Robert_2000_1Iew a întrebat:

Salutare tuturor! Am un Samsung core 2 și am încercat sa îi fac update la android pentru versiunea lolipop 5.1.0 din setări și îmi arata versiune noua indisponibila.
Îmi puteți da niște sfaturi de unde sa descarc versiunea noua?! Funda pentru cel mai bun răspuns!!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti arata asa pentru ca nu exista aceasta varianta de android pentru Core 2.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu merge lolipop pe Core 2...

| RusuTudorMatei a răspuns:

Ai mai dat update la software pana acum?

| RusuTudorMatei a răspuns:

Incearca sa ii faci ROOT si sa instalezi custom rom. Ai grija, faci totul pe radpunderea ta!