| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Am un Samsung Galaxy Nexus și, deși ar fi trebuit să aibă update-ul la 4.2.2 și de acum chiar la 4.3, nu am mai primit vreun semn de vreo jumătate de an. Așa că apelez la voi: 1. Se întâmplă treaba asta la toți posesorii de GNex sau e doar ghinion pentru mine? și 2. Google deja acorda suport pentru Android 4.3, daca imi fac singur update-ul la cea mai noua versiune o să-mi pierd garanția? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Update-urile vin mai tarziu la noi...si nu pierzi garantia daca faci update pentru ca este update-ul oficial

| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

Unele udate-uri par mai tarziu in functie de tara. nu incerca sa ii instalezi tu un rom costum pentru ca o sa fi foarte dezamagit. eu asa am sricat 2 tel happy

| SoftGsm a răspuns:

N-au mai aparut update-uri pentru galaxy Nexus ca are hardware-ul invechit