| Nycon a întrebat:

Salutare tuturor!
Am un Sony Xperia Neo V si nu merge sa ma conectez la wirelessul de la routerul meu de la romtelecom HG655b,insa alte telefoane se pot conecta la acest router si eu ma pot conecta la alte routere cu telefonul meu.Ce pot sa fac? Telefonul este din Spania codat pe Orange

2 răspunsuri:
| Alex2312 a răspuns:

Poate trebuie parola.La mine la router parola este scrisa pe spate.

| Nycon explică:

Am setat routerul fara parola si nu mi se conecta iar cu parola scrie se obtine adresa ip si apoi spune conectivitate limitata insa tot nu merge internetul