| adryang78 a întrebat:

Salutare tuturor!
Am un telefon Samsung Galaxy J5, pentru care am făcut un cont de securitate și am uitat parola. I-am dat resetare din fabrică, dar nu pot trece de ecranele inițiale, nu pot seta alt cont. Știu că sunt diverse puncte de vânzare telefoane și tablete second-hand și se pricep băieții să-l rezolve, dar trebuie să ajung la vreo 60 de km de unde locuiesc. Cum aș putea proceda? Dau funda, mulțumesc!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sigur nu e furat?

| adryang78 explică (pentru sierra1):

Absolut sigur. happy
Am 4 telefoane în casă, pentru fiecare membru al familiei, un laptop, un desktop și o tabletă. Fiecare are utilizator și parolă diferite. big grin

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=hard+reset+Samsung+Galaxy+J5

este FOARTE diferit de resetul din meniuri
si sa nu uiti sa dai wipe si la data si la cache!

| adryang78 explică (pentru Bizon95):

Mulțumesc, dar nu merge.

| Bizon95 a răspuns (pentru adryang78):

Atunci trebuie resoftat, asa ca mult mai bine te duci la un service

| cfrtobias a răspuns:

Pai nu poti reseta parola cu e-mail sau cumva ce ai bagat acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai în service se poate rezolva problema.

| adryang78 explică:

Am reușit, mulțumesc pentru sfaturi!
Am cerut resetarea parolei și mi s-a trimis un cod pe numărul de telefon, după care am putut schimba parola.