| User2 a întrebat:

Salutare tuturor.Astazi am dat de un SIEMENS A65 prin birou si e codat Movistar spania.As dori sa il decodez chiar daca este un telefon simplu, dar asta gratis.Am cautat tot felul de programe, site-uri etc dar nu gasesc nimic pentru acest model.Cineva ma poate ajuta? Multumesc si ofer panglica raspunsului ce imi va fi de folos.

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Se poate dar emai costisitor decat aparatul.iti trebuie un cablu usb cam 15 lei si nu se merita... daca da gresi operatiunea de uplod anoului frimeware ai belit -o... daca vrei te ajut. funda?

| User2 explică (pentru bogboy101):

Nu exista vreun generator/calculator pe baza de imei?

| bogboy101 a răspuns (pentru User2):

Sunt dar nu sunt bune am insercat eu...da-l in colo nu se merita dca era macar de 70-100 lei da se merita dar sub 50 lei nu prea...