| Gregory a întrebat:

Salutare tuturor! Azi mi-a facut telefonul cam multe figuri si nu stiu ce are. Mentionez ca am un Huawei P8 Lite. Abia in decembrie face 1 an de cand l-am cumparat. Multe aplicatii instalate pe el nu am, jocuri doar 1. Se reporneste aiurea, iese de pe aplicatii singur si nu pot vizualiza videoclipurile pana la sfarsit. Sa fie o problema la procesor?

2 răspunsuri:
| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Ai putea sa ii dai o resetare... si daca tot continue poti merge cu el la un GM

| Gregory explică (pentru Mihaela_Anna_1997):

Multumesc. Nu a mai fost cazul pentru ca s-a resetat el singur de vreo cateva ori. Acum vad ca si-a revenit. Aplicatia Fb Lite imi facea reale probleme. Acum mi-am instalat-o pe cea clasica. Cred ca e si din cauza actualizarilor...