| MihaiPavel21 a întrebat:

Salutare tuturor!

Deci astăzi am vrut să fac o poză la un test de pe o carte, vă spun că am Huawei P8 Lite varianta 2017, și când am făcut poza nu mi s-a văzut nimic,tot scrisul negru de pe foaie era blurat,se vedea ca și în ceață,am și focalizat,am dat și zoom mai mare dar tot nu merge,ba chiar am dat și reset la telefon,dar nu s-a schimbat nimic.Vreau să vă spun că înainte se vedeau toate pozele fain,se vedeau foarte clare,dar de astăzi toate pozele mi se văd în ceață. Camera telefonului nu este deloc spartă,zgâriată sau ceva de genul,ba chiar am șters-o și cu un șervețel de șters ochelarii, dar nimic nu s-a întâmplat...Ce pot să fac!? Vreau să mă ajutați!

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Întra la setări la aparatul foto și dă resetare din fabrică sau ceva de genul.