| Asdfmoviefan a întrebat:

Salutare tuturor!
Deci... daca am un telefon LG KU990i pot folosi internet? Pot utiliza si eu WiFi? Si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Poti folosi internetul doar daca acesta este in abonament, sau pe credit daca ai platit tu sa ai.Cat despre WiFi, verifica sa vezi daca ai asa ceva, nu toate telefoane au ..Cauta in telefon daca ai o chestie numita "WLAN " daca ai, inseamna ca poti folosi WiFi-ul!

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Telefonul tau poate folosi internet.Dar nu are wi-fi. Poti folosi internet cumparandu-l doar.Bafta