| Giuliano24 a întrebat:

Salutare tuturor, intentionez sa fac un abonament la Orange/telekom/Vodafone oricare dintre cele 3 retele, vreau sa iau un iphone 5s white sau gold, pretul cu abonament la telekom este
Preţ cu abonament Nelimitat XXL (24 luni) : 992 00Lei
Preţ fără abonament : 3199 00Lei
sa inteleg ca atunci in momentul cand ridic telefonul trebuie sa achit 992 00Lei? si pe luna apoi cate 80 si ceva de lei? ma ajuta cineva sa inteleg?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, o sa dai 992 ron cand faci abonamentul si lunar vei da aproximativ 250 ron (nu stiu cum ai ajuns tu la cifra de 80 ron ca abonamentul neliminat xxl e 50euro

| Giuliano24 explică (pentru suntserios):

Multumesc pentru raspunsu acordat, m-am decis sa il cumpar cu banii jos happy e cel mai bine. dau 12-16 milioane si il cumpar happy

1 răspuns: