| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! Mereu am auzit de posibilitatea de a vinde un telefon vechi și a cumpăra unul nou prin modalitatea (Buy-Back, vă cer părerea oare dacă dau un Samsung Galaxy S20 Ultra 5G folosit de 6 luni stare ca nou pe un S 22 Ultra, oare ce diferență de bani aș plăti? Se merită?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Doar tu poti sa stii daca merita. Vezi ce face s22 si daca chiar ai nevoie de acele caracteristici. Dupa parerea mea, acum, telefoanele au ajuns atat de performante si pline de tot felul de caracteristici incat e cam greu sa iti iei unul care care sa aiba ceva in plus fata de cel vechi ori fata de unul putin mai ieftin.

| Brizbriz a răspuns:

"Samsung Galaxy S20 Ultra 5G folosit de 6 luni stare ca nou"
NOPE, buyback iti da cateva sute de lei in cel mai bun caz
tot ce poti sa faci e sa il vinzi pe OLX, dar vei lua mult sub pretul original