| Enache_Radu_1999 a întrebat:

Salutare tuturor!
Mi-am cumpărat un Nokia Lumină 530 nou și nu îmi merge 3G-ul, am făcut setările la Vodafone și cam atât. Când pornesc 3G-ul îmi apare sus 3G și dacă întru pe internet nu funcționează și câteodată îmi apare un H iar atunci merge dar nu mereu.Ce să fac? La Vodafone nu știe nimeni...

1 răspuns:
| SuntFataInPlm a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel la telefonul ala, asa ca l-am aruncat de la etajul 4 happy Si dupa mi-am luat altul. Din cate am citit pe internet acum ceva timp, asa face telefonul ala. Asta e, sparge-l