| AndreyAndrey91 a întrebat:

Salutare tuturor, mi-am cumparat un telefon Allview a4all, il am de 2 saptamani si vreau sa upgradez versiunea de android de la 2.3 la 4 sau mai mult. Va rog frumos sa imi lasati si mie linkul de download si cum sa il instalez. Va multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Te-ai gândit cumva că poate telefonul tău nu suportă versiunea nouă de Android? happy
Eu îți sugerez să întrebi pe cei de la Allview dacă poți să îți upgradezi versiunea softului. O încercare banală ar putea să îți strice de tot telefonul.
Baftă happy

| iuli000 a răspuns:

Il am nu poti face asa ceva dar http://www.allview.ro/......re-a4-all/ te va ajuta

| AndreyAndrey91 explică (pentru iuli000):

Ce rost are sa ii fac update ala Update de software A4ALL (Android 2.3.6./02.05/2013) ca telefonul are aceeasi versiune de android, ce update mai e si asta