| alexander07 a întrebat:

un galaxy s2 plus, si vreau sa actualizez versiunea android ...eu la tel am 2.3.4.am dat la actualizare software si nu imi gaseste nici o versiune. cum reusesc sa actualizez si eu? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| GrigoRee94 a răspuns:

Conecteaza-l la PC via KIES si vezi acolo, in caz ca nu merge nici as poti sa ti-l faci tu singur via ODIN(documenteaza-te daca vrei sa faci asta) ori poti sa te duci la ei sa ti-l faca happy. Funda? big grin

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Daca ai garantie si factura fiscala, du-te la Samsung RO ( sediul de la Apaca) si ti-l fac baietii gratis.

Daca nu, leaga telefonul la pc prin cablu usb la Kies si telefonul va verifica automat daca exista update si logic vorbind, exista update disponibil la versiunea 4.1.2.