| Sarcopt a întrebat:

Voi ce ați alege dintre următoarele modele: Huawei Honor 9 sau Samsung Galaxy S7? Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Aleg S7-le, in ciuda faptului ca Honor 9 e mai nou.

| TheRealFantasy a răspuns:

Honor 9, S7 e un flagship...
Nu zic ca nu e bun, dar honor 9 e mai bun la majoritatea componentelor (procesor, gpu, camera, look, etc.)

Procesorul e oleaca mai bun si gpu-ul e optimizat mai bine, la camera ai in primul rand una duala, bokeh/blur sunt o joaca de copii, are claritate bestiala si o gramada de efecte si optiuni pre-facute built-in, are lessloss la zoom care limiteaza zoom-ul la o distanta anume pentru a mari claritatea enorm de mult... laughing

| venividivici2017 a răspuns:

S7 Edge.No compari Samsung cu Huawei!

| KKTGRS a răspuns:

S7 : wireless charging, rezistenta la apa.
Honor 9 : sticla pe care o zgarii cu unghiile.
La hardware, ambele sunt foarte bune, diferente de nici o secunda intre ele, dar Honor 9 e mai nou.Insa oare chiar merita?

| Pleș_Casian_2003 a răspuns:

Ei bine nu judec huaweiul dar e bun de nimic... samsungul e genial!

| George325 a răspuns:

S7