| marianpredoi a întrebat:

Vreau pareri despre Samsung S6500 Galaxy Mini 2

Răspuns Câştigător
| AaaMoods a răspuns:

Extraordinar happy
/*spun din propria experienta*\
Inca am acest device iar raportul calitate pret intrece limita!
Te poti juca ff multe jocuri si pot sa recunosc ca pentru un user normal (nu unul disperat de gaming pe telefon) cei 388 mb ram )parca( sunt de ajuns
Camera e buna insa nu are focus ceea ce e un dezavantaj dar pozele arata bine (pentru o camera de 3MP)
OS : android 2.3.6 GINGERBREAD fara posibilitate oficiala de update
ecranul este de 3.27" si este de ajuns
Memorie interna aproape 3 GB + un card de 2-3 GB eu spun ca este de ajuns

SPER CA TE.AM ajutat! happy

Bye!

2 răspunsuri:
| alleee14 a răspuns:

Mi l-am cumparat si eu in septembrie, e ok. Merge bine, camera e destul de buna, bateria tine cam 12 ore in conditiile in care stai pe net foarte mult si il folosesti aproape mereu. E sensibil la praf si la apa, daca ai mana un pic umeda nu mai raspunde la comenzi. Ai grija sa nu-l scapi sau sa-l lovesti, pentru ca eu am facut asa si deja merge uneori sacadat sau se blocheaza brusc. E bun pentru pretul lui, dar ai mai putea pune inca vreo 2-3 milioane si sa-ti iei mini 3, care e mult mai ok.

| AaaMoods a răspuns (pentru alleee14):

Tu spui de galaxy s3 mini care tin sa te anunt ca este in jur de 1200 lei, iar Mini 2 este 500 lei *aprox*!
Si iti spun eu ca folosind o husa de silicon nu o sa ai probleme cu scapatul telefonului happy
Si e 10 lei happy