| AndraAntoniu4 a întrebat:

Vreau sa fac root la un telefon Samsung J5 2015..Am intrat pe net si am incercat..De fiecare dată nu mi-a mers..Va rog să ma ajutati.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detin acest Samsung, si sincer nu a-si vedea de ce ai vrea sa ii faci root. Are un firmware foarte ok ca sa ii adaugi/schimbi ceva + ca are protectie destul de buna la asa ceva, deci sanse foarte slabe!

| AndraAntoniu4 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa imi instalez aplicatiile direct pe card..Si pentru acest lucru iti trebuie root.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndraAntoniu4):

Eu zic sa te mai informezi happy, au protectie chiar impotriva acestei "chestii", nu cred sincer ca va da roade, dar cum stii tu, oricum root=pierderea garantiei, nu scoti asa usor root-ul din telefon daca nu te pricepi mai ales.