| Chivoiu_Emanuel_1993 a întrebat:

Salutare,vreau sa imi cumpar un telefon nou. Eu as vrea un telefon cu o memorie de cel putin 16 GB care sa aiba si port micro SD si 2 GB de ram si sa aiba camera buna pe fata si pe spate si sa ruleze jocuri de genul lui asphalt 8 si sa nu se incalzeasca prea repede daca se poate si sa arate bine si sa aiba o baterie cat mai buna peste 2000 de mA si sa aiba un ecran cat mai mare dar sa imi si incapa in buzunar, sa aiba diagonala intre 5 si 5.7 inch si sa coste sub 2200 de lei. Eu ma gandeam la Samsung A5, note 3, s5 mini, sau iphone 4s sau 5c

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

In primul rand nici o varianta la care te-ai gandit tu nu e buna la conditiile pe care le impui. iPhone 4s poti sa-l excluzi definitiv, n-are nici macar ecran de 4 inch, dar tu vrei de 5-5.7 laughing Un Note 3 ar fi perfect.

2 răspunsuri:
| lizucalisuca a răspuns:

Http://bit.ly/1MqkKd9 micro SD pana la 64GB, memorie interna 16GB, 2GB RAM, diagonala 6, 4. Recomand Sony din toata inima dupa ce am avut iphone 3G, 4S si apoi Sony Xperia S! Asta e tel pe care mi-l voi cumpara si eu ft curand, l-am testat si clar e cea mai buna alegere!

| DannyB a răspuns:

Sau IPhone 6 sau 6 plus.