| nyoentox2002 a întrebat:

Vreau sa imi strang bani pentru un telefon nou maxim pană in 800 de lei(acum am 500 lei aproape)!
Acum am Samsung Galaxy J6 simplu, l-am luat de pe Site-ul Gsm cu 700 lei, il am de pe 7 Ian 2019.
Are 32 Gb Rom cu 4 Gb Ram, 3000 la baterie.
Oare o sa prind ceva oferta cand o sa fie Black friday?
Vreau ca telefonul sa fie mai bun ca J6 2018 pe care il am eu!
Sa aibă măcar 4 Gb ram, să țină bateria, să facă poze bunicele, eu nu prea joc jocuri decat brawl stars de plictiseala!
Eu de obicei vorbesc cu lista mea de fete pe Facebook ca sunt viața mea! Pe Instagram (nyoentox2002)
Pe Youtube mai stau si cam atat!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RxTx a răspuns:

Stai calm sunt atat de multe oferte la telefoane pe planeta asta in cat bani sa ai
nu iti face griji
cum sa iti faci griji pentru un lucru atat de simplu. tot timpul telefoanele se ieftinesc zilnic apar altele mai jmechere mai inteligente in cate un telefon nokia3310 nu mia costa cat jumatate dintr-un apartament!
asa ca stai linistit ca daca ai bani in buzunar intre timp o sa apara altele mai destepte in cate cel pe care il doresti tu acum poate ajunge 500 lei tot nou cu factura si garantie

urmatoarele telefoane o sa aiba imprimata si video proiector incluse
asa ca astea care nu contin videoproiector o sa fie demodate reau de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ca telefoane bune la un preț mai mic de 800 lei, sunt S.Galaxy A10, A10e, A20, A20e.

| nyoentox2002 explică (pentru anonim_4396):

Sunt slabe! Gasesc si A40 cu Banii astea, Huawei P40!
Telefoanele astea nu au specificatiile pe care le vreau eu

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 pro