| Killa3463 a întrebat:

Vreau sa plec in Germania la munca si as vrea sa stiu daca imi fac abonament acolo sa imi iau telefon si plec in tara inainte de incheiere ce se poate intampla daca nu mai platesc?

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Probabil ca vei figura pe o "lista neagra", iar cand vei dori sa te mai angajezi in acel stat, angajatorului i se va aduce la cunostinta faptele tale. Sau poate ti se va trimite o amenda sau chiar citatie, ca pana la urma neamtu-i neamt.

| cezar003 a răspuns:

Te vor tine minte si te vor astepta sa revi pentru ati putea onora partea de intelegere cu dobanzile de rigoare

| Guest136187 a răspuns:

Cam nimic...Da nu fa din astea ca din cauza oamenilor ca tine astia nu au incredere in noi