| CostiS98 a întrebat:

Salutare
Vreau să stiu si eu cum pot conecta un modem de la telekom, care acesta este legat la retea prin dsl, de la un router mai bun, aceesta fiind tot adsl. Vreau să montez modemul de la telekom in alta cameră, fara a mai fi nevoi să vin cu un cablu dsl din celalat router pentru ca am un cablu ethernet pe acea rută.
Exista vreun convertor din ethernet catre dsl sau ceva? Dau pot să il conectez la LAN 1 si să functioneze?

1 răspuns:
| BroascaCuElice a răspuns:

Lan 1