| Florin_Petrica_1999 a întrebat:

Salutare.Vreau su eu niste detalii despre cel.ro
Este site de incredere si de calitate?
(Vreau sa imi cumpar iphone 7 plus de acolo)

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

IPhone 7 e produs de acum doi ani, sigur vrei un mobil asa de vechi? Doi ani inseamna mult in materie de mobile.

| NLS a răspuns:

Daca cumperi pe vreo firma, poti apela cu 100% incredere la ei, nu vei avea probleme cu garantia.
Cunosc o firma care cumpara de peste 10 ani de la ei, diverse articole IT, si mereu cand au avut probleme cu garantia au fost serviti la timp si fara repros.
Daca esti persoana fizica, exista o oarecare sansa** sa devii bataia lor de joc daca o sa ai nevoie de garantie.
E plin netul de reclamatii si blamari la adresa lor.

**nu toti clientii persoana fizica au parte de acelasi tratament, e loz in plic daca o sa fii tu sau altul.

| AvalohAlyn a răspuns:

Este un site de incredere, am luat si eu un produs de la ei si sunt OK.

| Sn4k3 a răspuns:

E undeva langa Altex si Emag deci normal ca e de incredere si de calitate. Ce nu te-a convins? Site-ul neprofesionist, faptul ca au sediul in Bucuresti, sau activitatea lor de pe site-urile de socializare, Youtube si recenziile despre ei laughing?

| Alexuţ02 a răspuns:

Recomand Media Galaxy. Mi se par cei mai ok. acum na, părerile sunt împărțite happy

| Țoglă a răspuns:

Ei revând telefoane de la quickmobile și au garanțiile prin ei. Deci nu este de încredere. Poate la alte produse sunt de încredere.

| Stefan123x a răspuns:

Sunt ok, eu am cumparat de acolo, nu s-a intamplat nimic, a venit coletul in 2 sau 3 zile nu mai stiu sigur!