| Ornato a întrebat:

Salutareee!
Imi poate spune careva cum pot instala YouTube Vanced pe iPhone?

Răspuns Câştigător
| 4ndr33y a răspuns:

Schimba-l cu un Android, e sfatul meu. Vanced nu merge pe iPhone.
Incearca cu Opera, are adblock incorporat dar nu cred ca poti asculta muzica cu ecranul inchis.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Vanced e doar pentru Android. Nu te lasa tata Apple sa scapi cara dat de bani.

| Wr3nch a răspuns:

Felicitari, ai dat link de la o teapa care cere surveylaughing) Tipul nici macar nu deschide Vanced sa il arate, ala era primul semn de vrajeala.

| 4ndr33y a răspuns:

Se presupune ca daca ai iphone, iti permiti si un abonament de Youtube premium.
Da-l la schimb cu un Android si iti bagi tot ce vrei, dar nu te mai poti lauda ca ai iphone.
Nu o sa mai poti zice "imi suna iphonu", o sa zici ca noi "imi suna telefonul"

| Ornato explică (pentru 4ndr33y):

Nu ma laud…am un iPhone 6 de 6 ani…

| Ornato explică (pentru 4ndr33y):

IPhone e de cacao.

| 4ndr33y a răspuns (pentru Ornato):

Schimba-l cu un Android, e sfatul meu. Vanced nu merge pe iPhone.
Incearca cu Opera, are adblock incorporat dar nu cred ca poti asculta muzica cu ecranul inchis.