| realorfantastik a întrebat:

Salutareeee! ce parere aveti de telefonul Samsung galaxy core duos? daca il aveti/l-ati avut mi-l recomandati? de ce da? de ce nu? :** FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GiumancaAndrei a răspuns:

Telefonul este minunat il recomand cu placere este perfect pentru jocuri, muzica, internet, aplicatii si multe altele... Punctele slabe ale sale sunt bateria si uneori se cam blocheaza... In principiu ti-l recomand cu placere este potrivit pentru un prim smartphone!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Samsung Galaxy Core este un telefon destul de PERFORMANT şi la un preţ accesibil ( 900 lei ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_i8260-5419.php

Totuşi, mai sunt şi alte telefoane MULT mai performante, dar şi mai SCUMPE.

Depinde de ce sumă dispui...

Toate cele bune.

| KinekT a răspuns:

Un telefon bun cu un ecran destul de mare, o camera cu care poti face poze decente(nici urate, nici nemaivazute)1gb ram si un procesor snapdragon s4 de1, 2ghz dual core care o sa te tina in jocuri bunicele dar andreno 203 o sa iti limiteze un pic jocurile.
Bateria este buna de 1800 mah

Un telefon bun. dupa parerea mea

| GiumancaAndrei a răspuns:

Buna! Telefonul este foarte bun, merge excelent uneori are momente de lag, dar nu te vor deranja este perfect pentru jocuri poze.Ti-l recomand cu placere!