| WhiteAxe a întrebat:

Salutari, am primit recent de la un numar de telefon mesaj (sms) cu o fotografie pe link si ca prostul am accesat linkul laughing si cred ca m-a abonat automat la nu stiu ce optiune EXTRA (asa se cheama) si e ceva de 3 euro /saptamana nu am citit ca am iesit, cum pot dezactiva optiunea sau ce trebuie sa fac? Nu ma judecati nu am fost atent

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Intra online pe situl operatorului tau, acceseasa pagina ta personala, si vei gasi acolo toate detaliile privind numarul tau de telefon, inclusiv optiunile active. Tot acolo vei gasi si modul cum sa le dezactivezi.
PS: desi ai,, implorat" clementa sa nu fii criticat pentru neatentie, tot s-a gasit un romanas insensibil ca sa te jigneasca. Bine ca nu-s prea multi ca el. Weird people.
Pace

| WhiteAxe explică (pentru FreddieM):

Multumesc, am rezolvat,
Asa e in mare parte Romanul, la critica este primul happy, oricum multumesc inca odata

| FreddieM a răspuns (pentru WhiteAxe):

Placerea mai mare este a mea ca indrumarea mea a fost utila. Sanatate

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai fost analfabet, de aceea n-ai citit textul. tongue
Vedem ca nici pagina la care ai intrat nu o stii.
Inca odata se aplica zicala: "Domnia si prostia SE PLATESTE! ".

| WhiteAxe explică (pentru Bula):

Nu stiu unde am fost analfabet :/, comentezi ca sa te aflii in treaba? pur si simplu am primit un link cu o fotografie in SMS, si nu stiam despre ce e vorba happy, iar de pe link am iesit imediat, am primit iar sms cu : Ati fost abonat la optiunea extra 3.00 euro tva/ saptamana, nu inteleg ce judecati atat, nu am fost atent si asta e, degeaba ai si titlu de "userul anului" nu prea ajuti, mersi oricum happy

| DuckDodgers0 a răspuns:

Daca ai abonament contacteaza operatorul de telefonie mobila