| Sebastian67 a întrebat:

Salutări! Am si eu o problema cu un telefon (j5) daca il busesc putin in partea de sus sau dacă îl trântesc mai tare pe masa îsi da restant, de ce? Este pleca de bază? Să-l duc la garantie? Sau asa fac aceste tipuri de telefon mentionez doar camd il busesc in partea de sus!

5 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Cred ca are o problema la senzori si de asta se inchide instantaneu.Te poti duce cu garantia la GSM.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Megi cu el in garantie. Ceva nu face contact ca lumea. Sa nu spui ca l-ai lovit de masa!

| Sebastian67 explică (pentru Salontanul):

Nu preaaprea a deranjează dar imi este frica sa nu se agraveze nu-l busesc mereu, posibil să se agraveze in timp?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Sebastian67):

Se va agrava in timp si poate atunci va fi iesit din garantie. Poti sa spui ca ai sarit cu el de la inaltime, il aveai in borseta si si-a dat restart. Apoi ai facut mai multe incercari si ai patit tot asa.

| Sebastian67 explică (pentru Salontanul):

Îl voi duce dar daca dacă se agravează, momentan nu prea mă deranjează, nu-s genu' să-l trântesc sau sal scap