| ooOOMrDibbsOOoo a întrebat:

Salutari, am si eu o problema, mi-am brick-uit telefonul, Samsung galaxy ace 5839i, l-am rezolvat cu un RoM custom. apoi l-am schimbat cu cel original, de pe telefonul sorei mele, dar am o problema, nici pe custom rom, nici pe cel original nu-mi arata contactele de pe sim, ce e de facut? mentionez ca am facut si asta, : "Go to contacts Menu
Click left button
Click More
Click Display Options
Under Select contacts to display
Disable all phone contacts
And
Enable Tick under SIM All contacts" si nu merge, ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?