| trixiiie a întrebat:

Salutari!
Am si eu o problemuta cu un telefon Allview A5 Quad. Am intrat la mesagerie si am vrut sa sterg niste conversatii, dar in loc sa apas pe stergere, am apsat pe lacat si am codat respectivele conversatii. Acum nu pot sa le sterg, nu pot sa le deschid, nu pot sa le fac nimic, fiindca nu mi-a cerut nicio parola cand am apasat pe lacat.
Vreo idee despre care-ar putea fi combinatia?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

1234. 0000?
Ai ghid de utilizare? Poate o găsești acolo

| DrGeorge a răspuns:

In cazul in care nu reusesti direct din setarile de la mesaje, fara parola, poti incerca cu Message Lock (SMS Lock) din Store. Pui alta parola pe ele cu aplicatia dupa care ii dai disable.