| Ghita_Stelistu_1993 a întrebat:

Salutari, am si eu probleme cu telefonul meu. Am un Sony Xperia E5 azi cand l-am scos de la incarcat imi arata niste probleme pe ecran ca Facebook-ul si Instagram-ul sunt inchise si nu numai asta. Imi arata ca si ecranul se inchide si am zis sa-l repornesc si acum nu mai porneste absolut deloc, imi arata pe ecran doar Xperia si atat. Am incercat sa-l repornesc dar nu mai reporneste absolut deloc, m-am uitat si pe internet sa vad problema, nu prea am gasit-o.

Răspuns Câştigător
| Fortnite1836282 a răspuns:

De cat timp ai telefonul?

3 răspunsuri:
| Ghita_Stelistu_1993 explică:

L-am rezolvat trebuia sa tin apasat pe ala de oprire si pe ala de sonor in jos