| BiLuTzE a întrebat:

Salutari.Am un Samsung Galaxy S Plus GT-19001 si cand trag melodii dupa net imi da "Descarcare Nereusita" si dau mereu reincearca..Si cand descarc jocuri, dupa ce se ia imi da "A aparut o problema la analizarea pachetului"...Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Verifica memoria interna a telefonului! Cat spatiu ai in telefon ramas? cat mai ai pe card? Asta ar putea cauza erorile, daca nu, reporneste-ti telefonul!

| BiLuTzE explică (pentru RB26DETT):

Telefonul este la mana a 2-a si cand l-am luat avea foarte multe melodii pe el...Dar i-am dat resetare de fabrica.Si acum cand iau melodii nu merge.Cand dau la aplicatii imi arata 0. 97GO liberi si cand dau pe card SD imi arata 4.7GO liberi.Deci memorie am dar tot nu merge...

| RB26DETT a răspuns (pentru BiLuTzE):

Ai incercat de pe mai multe site-uri? Vezi ca nu cumva sa iei altceva in afara de mp3-uri! Sunt unele site-uri care iti dau un fisier cu extensia.bin sau.exe care sunt virusi, astia-s pentru PC, nu te teme si daca este sa nimeresti sa descarci unul de asta pe pc il stergi, nu-l deschizi! Doar daca-l deschizi dauneaza!