| geronimo11 a întrebat:

Salutari! Care este reteaua de telefonie care ofera cel mai mult net la pretul cel mai mic? Am un telefon dual-sim si pe abonamentul meu actual am putin internet asa ca vreau sa-mi iau o cartela doar pentru internet ( nu ma intereseaza minutele ). Ce-mi recomandati?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

DIGI ofera o anumita cantitate cu viteza maxima si nelimitat dar cu viteza mai mica. Daca ai router nu trebuie sa-ti fgaci griji.

| CuriousStuff a răspuns:

Digi are cartele cu net nelimitat la vreo 5-6 euro, insa au probleme cu semnalul. La modul ca nu prea au semnal peste tot si uneori nici macar in anumite zone din orase mari.

| Justme111 a răspuns:

Eu am abonament la Digi si am internet nelimitat