| User257 a întrebat:

Salutari ce telefon cu butoane să cumpăr vreau să îi iau la o persoana draga nu prea se pricepe cu smartphone să fie capabil sa aibă 4g că vechiul telefon nu mai merge scrie introduceți cartela sim este un Nokia 105 ce poate avea de nu mai merge?

3 răspunsuri:
| RoxanaElena007 a răspuns:

Daca ai incercat cartela la alt telefon si functioneaza la alt telefon bine ar putea fi slotul sim de vina...
Banuiesc ca dumeneaei il foloseste doar pentru apeluri, uite cateva modele gasite dupa ce cauti(eu am cautat pe eMAG): Nokia 225, CAT B40, Nokia 105, Nokia 8210

| manuelboy a răspuns:

Telefon Nokia 1616 iti recomand cu butoane basic.

| ralbk a răspuns:

Been there done that:
Nokia 8000 4G Nokia 6300 4G Doro 7050 CAT B35
happy