| Florin_Andrei_1998 a întrebat:

Salutari! De aproximativ 5 zile am o problema la telefon/baterie (nu știu exact unde este problema). Cand am telefonul la incarcat (s3 neo) apare ca se incarca (beculetu se aprinde iar pe baterie apare fulgerul ) dar bateria nu se incarca...Mă puteți ajuta?

4 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Eu tot am avut niste probleme to s5- u meu. Imi aparea notificari stranii ca mi-a mai ramas 20% baterie si sa sting wifi-ul. Erau diferite de cele ce le primeam inainte, plus telefonul mi se infierbanta foarte tare si bateria tinea vreo 2 ore si se descarca.
Am facut reinstalarea telefonului ca de la fabrica si acum tot e bine. Iti sugerez si tie. Cand ceva nu merge - reinstalarea systemului.

| Panteraa a răspuns:

Patesc si eu asta cu acelasi telefon. Il repornesc si merge. Daca nici asa nu merge la tine posibil sa se fi dus mufa de incarcat, majoritatea patesc asta la telefoane.