| TraSneL a întrebat:

Salutari
Maine as vrea sa imi cumpar de la altex telefonul Allview twin x2, costa 600 lei, reducere de la 850
Ce spuneti, merita? Aveti/ati avut acest telefon? Se misca bine/pozeaza bine?

Răspuns Câştigător
| Eremia_Andreea_1995 a răspuns:

In primul rand, vreau sa spun ca de la firma Allview am 3 telefoane. Allview Viper i1, P6Life, x2 Soul..deci sunt super accesibile, au memorie buna, nu sunt probleme in privinta vitezei, sunt protejate bine..au un antivirus bun, fotografiile ies remarcabil de bine, au o structura foarte buna..adica imi amintesc ca de cate ori l-a scapat pe-al meu nici nu se observa mica zgarietura de pe carcasa... oricum atentie la ecran fiindca e mai costisitor..deci, in concluzie ai face o alegere buna, sau cel putin e o incercare catre alegerea cea buna..Eu sunt multumita de firma care produce Allview, au un prestigiu minunat happy

4 răspunsuri:
| dikaaa a răspuns:

La ce spun despre telefon este destup de bun happy Frecventa procesorului este bunicica, 1, 4 ghz, tinand cont ca este octa core. Camera pe spate e de 8 mp, iar pe fata 2 mp
caracteristici foto/video:Sony IMX 179
Touch focus
Detectarea fetei
Gesture shot
Face beauty
Smile Shot
Geotagging
Voice Capture

| TraSneL explică (pentru dikaaa):

Am citit caracteristile lui, altfel nu as avea de gand sa-l cumpar, dar vreau sa stiu daca are cineva telefonul respectiv sau a avut si daca se comporta bine? Asa la performante suna frumos, insa se misca la fel de bine?

| dikaaa a răspuns (pentru TraSneL):

Sincer eu merg pe mana celor de la Samsung...cam tot ce cumpar iau de la ei, si momentat sunt destul de multumit calitate/pret!

| Matthew11 a răspuns:

Ati spun ca e foarte bun happy am eu 2 telefoane si inca merg extrem de repede si am in telefon multe aplicati si poze...asa ca ati garantez sa ati iei happywinking