| anonim_4396 a întrebat:

Salutari! Nu stiu daca ma puteti ajuta, dar vreau macar o parere. Mi-a cazut telefonul in apa (un galaxy s2) si din nefericire nu mai functioneaza. atunci pe moment l-am sters, l-am lasat sa se usuce. apoi cand am incercat sa-l aprind prima oara a mers. adica mi-a aparut logo-ul Samsung apoi a "murit". treaba este atunci cand am incercat sa-l incarc se incinge, aveti idee de ce? il mai pot vinde pe bucati? capacul, bateria.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai are rost sa vinzi nimic, e bun de reciclat.

| sanki a răspuns (pentru mgtow):

I-am schimbat placa si merge happy m-a costat 100 ron dar merita!

| untu a răspuns:

Il duci la un specialist de la magazinul GERMANOS si sa vedeti ce va spune! Daca trebuie, sa trimiti telefonul la service cu certificatul de garantie si buletinul de identitate!