| michael5813 a întrebat:

Salutari! stie cineva cum se poate face transfer de date din memoria interna a telefonului in cea externa ( micro sds card ) la un Nokia n97!? in meniul telefonului nu gasesc aceasta functie... sau poate nu am fost suficient de atent!? help!

Răspuns Câştigător
| 5IrOK a răspuns:

Date te referi la muzica imagini filme etc nu?
Du-te la fisierul/fisierele pe care vrei sa le muti (daca is mai multe le merchezi) dai optiuni si o sa ai undeva acolo mutare apoi selectezi unde vrei sa le mute
NU poti muta decat fisiere pe care le-ai pus tu nu poti muta ce are el preinstalat
Te-am ajutat?

2 răspunsuri:
| michael5813 explică (pentru 5IrOK):

Din pacate nu prea m-ai ajutat pentru ca desi le-am marcat, functia mutare nu imi apare ci doar cea de expediere prin mes etc! dar am rezolvat problema cu un cablu de telefon! multumesc oricum!

| 5IrOK a răspuns (pentru michael5813):

Scuze si fratele meu are un n97 si de acolo t-am spus nu stiu poate o fi a lui contra facut oricum bine ca ai reusit