| JohnnyNK a întrebat:

Salutari tuturor, am si eu o mica intrebare legata de un telefon mobil..de curand am o mica defectiune la el si nu stiu unde trebuie sa merg cu el, mentionez ca telefonul este in garantie inca si l-am achizitionat de la emag..si intrebarea ar fi unde trebuie sa ma duc la eMAG de unde l-am cumparat sau trebuie sa apelez la un service autorizat? funda cui ma lamureste.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E mag trebuie sa iti spuna cine sunt cei ce sunt responsabili de garantie. in caz ca a cazut si ei isi dau seama garantia nu acopera costul reparatiei.

| MarisMarius97 a răspuns:

Suna la servicii clienti la EMag si o sa fi lamurit exact. Probabil daca ai in orasul tau Emag vei merge la ei, in caz contrar il vei trimite cu curier la sediul lor.happy