| xbebex a întrebat:

Salutari vin cu o problema de decodare telefon am cumparat recent un Allview l5 lite dinacela clasic in reclama lui spunea ca vine codat Vodafone dar in cutia lui se afla si codul de deblocare pentru alte sim-uri si surpriza nu era codul acum am intrebat si eu cativa prieteni cum as putea sa il decodez sa imi mearga telekom toti mi-au zis ca se face online si gratuit acum eu am tot cautat dar nu am gasit nimic ma poate ajuta cineva cu decodatul va las si IMEI:356497071061384

1 răspuns:
| Kinda a răspuns:

Salut aici ai un videoclip in care iti explica ce sa faci, nu uita o funda :) https://www.youtube.com/watch?v=r4QS9o9dJrc